Filma – The Last Witch Hunter

ridiks

Skatāmies filmu par raganām un to medniekiem senos aizlaikos. Vins Dīzels, pēc frizūras un auras izliets kazaks, ar draugiem drosmīgi dodas iekšā raganu midzeņa sirdī. Cik var noprast, raganu Karaliene ir uzsūtījusi mēri un liela daļa cilvēku, tai skaitā drosmīgo mednieku ģimenes, ir aizgājuši bojā. Cīņas laikā gan pazib informācija, ka cilvēki ieņēmuši raganu teritorijas, bet tas nav nekāds vērā ņemams arguments. Cīņa norisinās gaužām nevienlīdzīgi, raganu pusē ir maģija un to pārspēks acīmredzams. Bet…raganu Karaliene nav ņēmusi vērā vienu – ja pie viņas uz cīņu ir ieradies asinskārs Ridiks, viņas situācija ir bezcerīga. Ar liesmojošu zobenu raganu Karalienei tiek darīts gals. Pirms nāves viņa paspēj Ridiku..ui, nē…Kolderu nolādēt, piešķirot viņam nemirstību un mūžīgu vientulību.

Pēc tam jau mēs redzam mūsu dienas un raganu mednieku, kurš nebūt nesirgst ar pasaules skumjām. Izskatās visnotaļ apmierināts ar dzīvi un izbauda savu stilu. Ļaunās raganas ir sakautas, maģijas pasauli pārvalda īpaši tam radīts ordenis ar savu superieroci Kolderu ķēdes galā. Pa bišķim sāk risināties dažādas mistiskas lietas un nāves, sāk parādīties varena un melna maģija.  Ko gan tas vis nozīmē?! Gan jau kāds, kurš it kā bija beigts un pagalam, vēlas atgriezties un atgūt savu nemirstību, ko kādam bija aizlienējis. Tālāk skatāmies Ridika krutumu, pa vidu pinas nez ko šeit pazaudējušais Elija Vuds (kurš man uz mūžiem būs divi pretrunīgi tēli – Frodo vai tas maniaks no Sin City) un, par lielu prieku, ieraugām Igriti no Troņu spēlēm. :))

Filma vizuāli skaisti taisīta, efekti labi, vakarā ar čipsu paku, picu & alus un alus droši var skatīt. Neko vairāk negaidiet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s