Jaunu seriālu meklējumos

Ir tā, ka foršu seriālu nemaz tik viegli nevar atrast. Gribas, lai ir labā kvalitātē, smuks, ja nav pārāk labi izstrādāts un dārgs, tad lai ir ar humoriņu utt.  Nesen sapratu. ka “Game of thrones” vairs neskatīšos – pēc tā, ko Stanis Barateons izdarīja ar savu meitu (varbūt tāpēc, ka tagad pati esmu mamma) un pēc Džona Snova nāves (nu, cik var mirt nost mani iemīļotie varoņi!).

The Walking Dead” vēl jāgaida līdz februārim (bet brīdinu jūs, seriāla veidotāji, ja kāds no pamatsastāva tiks nobeigts, es arī to neskatīšos!! ;)).

Iemetām aci walkingu sānzara seriālā “Fear the Walking Dead” – it kā nebija ne tik labs kā paši walkingi, bet noskatījām visas sešas esošās sērijas un gaidīsim jaunās.

vdavaPaskatījos, ka tas pats AMC piedāvā jaunu seriālu “Into the Badlands“. Ir bišķi īpatnēja pasaule. Tāda kā nākotne domāta, tā kā Amerikā viss notiek, tikai Amerika vairs nepastāv. Pēc asiņainiem kariem savu kārtību nodibinājuši jaunizcepti feodāļi, saukti par baroniem, katrs pārvalda savas zemes un atsevišķu rūpniecības vai zemkopības (piemēram, opija ieguve) nozari. Neba nu tagad viss ir tādā jēriņu mierā, tikpat visi kāro sagrābt lielāku varu. Vide tāda īpatnēja, ļoti skaisti kostīmi, šaujamieroči kā tādi izskausti (lai varētu rādīt stilīgas zobenu cīņas). Tas tā jocīgi, elektrības nav, moči un mašīnas ir. Bet skatīties ļoti pat var – visi baroni ir ekstra stilīgi tērpti, visas cīņas ar aukstajiem ieročiem skatāmas kā savdabīga deja vai izrāde. Vienīgi pagaidām neredzu info, ka būs kādas tālākas sērijas.

Ir divi jauni seriāliņi kā “Shadowhunters:The Mortal Instruments” (dēmoni, vampīri, mistiski Klusējošie brāļi ar aizšūtām acīm un mutēm – nez, ko viņi dara ikdienā  – un dēmonu mednieki)  un “The Shannara Chronicles” (elfi+dēmoni). Bez tā, ka tur smuki varoņi un kostīmiņi, maz ko labu var pateikt, bet nopelt būtu nevietā. Laikam tie domāti citai vecuma grupai.

Tā ka jaunākais, ko atradām skatāmu, ir japāņu mangas tehnikā veidotā “Ronja, laupītāja meita“. Zīmējums varbūt nav izstrādāts, toties tēli un sižets viss kā no grāmatas. Man Ronja ir ļoti mīļa grāmata, tāpēc varu šo seriālu skatīties ar prieku.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s