Jauna gludekļa meklējumu ekspotīcija

gludt)Viss stāsts sākās tad, kad ilgi nokalpojušais gludeklis pirms 2 gadiem aizgāja uz labākiem medību laukiem. Veselus divus gadus tajās retajās reizēs, kad pavisam nevar iztikt bez gludinātām drānām, saviebušies mīcījām drēbes gabalu ar mazu ceļojuma gludeklīti (vīra sauktu par kroplīti). Galu galā man apnika gaidīt, kad tad mēs pirksim ultra labu un dārgu. Ja jau tūkstoši citu cilvēku var pletēt savas drānas ar lēto galu, vai nu es nevarēšu!?Vakar pa tumsu, miglu un ledu devāmies uz veikalu Depo gludekļa uc. meklējumos. Jo, kamēr naudiņa turas makā, tā jātērē apzināti un vajadzīgām lietām, savādāk pati aizies savos mistiskos ceļos un varēsi tikai apmulsis kasīt pakausi – nez, kur tā paliek…

Pieripojām pie plauktiem, kur attiecīgā tehnika stāv un sākāmies pētīt – kurš tehniskos parametrus, kurš smukumu. Netālu līkņājošais pārdevējs spindza ap mums kā muša, te pielidojot, te attālinoties un uzbāzīgi zumēja – ņemiet lēto filipsu, ņemiet lēto filipsu, nečamdieties ap to nabaga adleru. Tā kā man mājās jau ir ļoti labs tā paša bezvārda Adler blenderis, pārdevēju gaiņājām prom un iekrāvām ratos skaistu, gaiši zilu gudekli un, lai tam nebūtu garlaicīgi, piemetām klāt arī tādu pašu toņu gludināmo dēli. Tā nu iet, ja visu naudiņu iegulda mājā – pletē savas drēbītes uz gultas, grīdas vai galda – kur nu sniedz elektrības vads.

Mājupceļā iegriezāmies Rozes grāmatnīcā izķemmēt akcijas plauktu un trāpījāmies uz lielām atlaidēm Rimčikā, kur sapirkos kaut ko tik brīnišķīgu un eksotisku kā muskvado cukuru, dažādi rieksti un kumkvats. Kumkvats gan izrādījās tikai eksotisks :D…par brīnišķīgu to nenosaukt. Bet muskvado cukurs (ak, konditorejas izvirtības!!) domāts bezgala vilinošām bulciņam, kuras grasos cept rīt un kuru recepti noskatīju lieliskā blogā Lindas virtuve. Tad jau pierakstīšu, kā gāja.

Viena doma par “Jauna gludekļa meklējumu ekspotīcija

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s