Ultra-ekstra-turbo veselīgs dzīvesveids

jogaVakar drūmi pētīju savas jaunās L izmēra bikses…bēbītim jau astotais mēnesis, bet es savās vecajās drēbēs tā arī neielienu…riepa traucē…dusmas nāk. Stingri nolēmu ievērot diētu – vairs nekādu balto miltu un majonēzes! Un Hesītis vispār var iet ieskrieties!

Man radies iespaids, ka ar savu veselīgo dzīvesveidu visi dalās sabiedriskās informācijas telpā. Kuru žurnālu/avīzi/interneta portālu neatver, visur kāds starodams stāsta, ka viņa (retāk- viņš) ir mainījusi savu dzīvi, kardināli mainījusi uztura paradumus un tagad ir apgarota, laimīga, 15 gadus jaunāka un skaistāka. Vajag izslēgt no uztura maizi, kartupeļus, olas, jebko pienīgu, protams, arī gaļu…ko vēl aizmirsu…ā, baltie rīsi!

Lai arī uzskatu sevi par caurmērā kritiski domājošu cilvēku, arī es pēkšņi pietvēru, ka naidīgi glūnu uz dārzeņiem un augļiem rimčika plauktos – jo tie ir viscaur ķīmiski un no vitamīniem tajos nav ne smakas. Laikam stāvu dzīva tikai tāpēc, ka man ir pleķītis zemes, kur kartupelis uzaug eko un bio, un man tas nav jāpērk par bargu naudu stilīgā eko veikaliņā. Savādāk mēs no radioaktīvās lielveikalu paikas būtu jau sākuši tumsā spīdēt.

Tad nu bieži kūļājos kā pazaudējusies, nopērku brokoli un skumji uz to skatos – ko man ar tevi iesākt? Sviestā apcepts, ar saldo krējumu un pikanti pierīvētu sieru tas ir tīri ēdams 😀 un ļoti diētisks.

Visai manai ģimenei no modernā dzīvesveida viedokļa jau sen vajadzēja būt pagalam, jo deviņdesmito gadu laikā, kad Latvija ieguva neatkarību un uz laiku viss bija sajucis, veikalos nebija nekā. Ēdām savu sālīto speķi (Ceptu!! Ak, svētās šausmas, jā!), kartupeļus un bietes. Bet, iedomājieties, visi palikām dzīvi un uzaugām tīri veseli. Kopš tiem laikiem atceros to, ka ēdiens mums ir vajadzīgs, lai mēs būtu dzīvi.

Kāpēc tā visa māžošanās ar ēdienu šķiet drusku pārspīlēta? Bet nu…katram jau ar kaut ko jānodarbojas.

Bet vispār, ja kāds vēlas, varam piedāvāt dažus eko-bio-raw un gluten-free kartupeļus no mūsu dārziņa. Stādot dziedājām dainas, meditējām un nodarbojāmies ar jogu, līdz ar to kartupeļu svešais ģenētiskais kods tagad būs sagremojams arī latviešiem. Cena 50 eur kilogramā 😀

 

 

 

3 domas par “Ultra-ekstra-turbo veselīgs dzīvesveids

  1. Nu labais gabals. Izsmējos lasīdama. Fitnesa un ekstra turbo super veselīga dzīvesveida piekritējiem tiek pamests jauns izaicinājums-kartupeļi, kuriem jau stādīšanas stadijā tiek mainīts ģenētiskais kods ar mērķi-norūpējušos latviešus vēl vairāk tuvināt ideālajam dzīvesveidam. Super raksts!

    Patīk

  2. Un ja vēl pievieno šim visam visapkārt valdošo fitnesa kultu! Video ar to, kā dabūt super-dibenu un 6 kubiciņus vēdera vietā, pie kam ēdot tikai vistas fileju un uzdzerot proteīna kokteili. Ar savu visnotaļ kuslo ķermeni, kas diētu un sportu pasen nav redzējis, varu tikai iet nokaunēties.

    Patīk

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s