Zelta dēls

zelta-delsSākos pie “Sarkanās sacelšanās” otras daļas. Pagāja labs laiciņš, līdz iebraucu atpakaļ vecajā Marsa pasaulē. Derovs, kā parasti, ir ļoti ass džeks un daudz sasniedzis. Pat tad, ja gadās it kā visu zaudēt, viņš pēc īsa šaubu momenta pārvērš bezizejas situāciju par triumfa mirkli.

Bet vai nu man vecums klāt, vai kas, tikai visas grandiozās kauju ainas šķita kā krācamgabali. Lasi, jā, nāves briesmas, jā, bezizeja, bet zini, ka Derovs negaidot  izdarīs kaut ko pilnīgi neiedomājamu un viss būs vēl labāk kā iepriekš. Jau domāju, ka varu visu grāmatu noskaitīt no galvas, līdz galam i nelasot.

Tomēr autors nav ar pliku roku ņemams, pašās beigās, mūdzis, sadarījis tādus briesmu darbus, ka es iemiegot nikni pārcilāju prātā, ko Derovam un Areja dēliem vajadzēja darīt citādi. Likās, visa pasaule puisim pie kājām, tikai paņem un bladāc!! “What’s in the box!?” Tagad dusmīgi gaidu nākamo daļu.

Kas man ļoti krita uz nerviem. Ēo rīcība šķita stulba jau pirmajā daļā…bet tagad… varētu autoram iesmieties sejā. Nu nemūžam neticēšu, ka sieviete būs ar mieru mirt kopā ar bērnu, lai VARBŪT veicinātu revolūciju. Vienīgais attaisnojums šai autora idejai ir viņa jauneklīgā seja uz grāmatas vāka. Varbūt viņš nezina, ko nozīmē sieviete un bērns.

Labi, par daudz piesieties nevajag, ja šī ir young adult literatūra, tad ir gana laba. Priekš manis “Vilnas ” triloģija ir fantastikas etalons, kas liekams svaru un mēru skapī kā paraugs, gribot negribot visas pielīdzinu tai, bet laikam tas nav īsti pareizi.

Šā vai tā, ļoti gaidīšu nākamo daļu! Vēl vairāk, filmu, tikai tai jābūt labi dārgi taisītai, lai var baudīt visas nākotnesTehnoloģijas 🙂

4 domas par “Zelta dēls

  1. Atgādināji, ka jāpameklē, vai bibliotēkā nav uzradusies “Sarkanā sacelšanās”. Bet nē, joprojām nav. Tik ilgs laiks paiet, kamēr līdz bibliotēkai nonāk grāmatas!
    Spriežot pēc apraksta, “Zelta dēlam” trūkst ticamības momenta, tāpēc tās briesmas nespēj stindzināt lasītāju. “Vilnā” tomēr viss bija kaut kā reāli iedomājams, lasot jutos tā, it kā pati būtu tur pazemē.

    Patīk

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s