Deadpool.

detpulsNoskatījāmies arī mēs jauno filmu “Deadpool” ar Raienu Reinoldsu. Un, jāteic, tikai ar šo filmu viņš man pa īstam iepatikās. Līdz šim viņa seja neglābjami saistījās ar šaušalīgo “Zaļo lukturi”.

Pirms redzēt filmu, lasīju visādas atsauksmes. Zināju, ka filma esot ahūni laba, ļoti rupja un laužot ceturto sienu. Salauztā siena nozīmē, ka varonis runājas ar skatītāju.

Skatoties pirmie iepaidi bija ļoti labi – sākuma titri bija lieliski! Bet pēc tam gan sou sou, varonis man netikās. Bet, ja filmā vai seriālā nav varoņa, kas ir man mīļš, tad attiecīgais mākslas darbs nepaņem. Tomēr viss pavērsās ļoti uz labu, kad Veins (galvenais varonis) satika savu sapņu meiteni Vanesu. Meitene ļoti smuka un kopā viņi sader kā cimds ar roku. Kā pārītis viņi bija tik brīnišķīgi, ka tagad par šo filmu ļoti fanoju. Mīlas balodīšu idilli pārtrauc raupjš dzīves fakts – Veinam ir vēzis un gals klāt. Tomēr liktenis vai arī vnk melnais ieroču tirgus uzvalkā tērpta, gluma vīreļa paskatā Veinam piedāvā iespēju. Viņš var piekrist nelegāliem eksperimentiem, izkūpināt vēzi no savām miesām un kļūt par supervaroni.

Mūžā nebiju redzējusi, ka supervaroņus taisītu tik netīrā šķūnī. Beigās nabadziņš kļuva gan superkruts utt, bet process gan nebija nekāda medusmaize un vēl izskatījās kā riktīgi applaucēts. Vecis, kurš tur bija galvenais, arī nekādu īpašu iejūtību neizrādīja.

Visu atlikušo filmu Veins vajā ļaundari, lai atriebtos, bet īstais iemesls ka tik nav vēlme atgūt savu smuko seju, jo viņš nespēj tādu applaucētu ģīmi rādīt savai mīļotajai Vanesai. Tāpēc es izdarīju secinājumu, ka šī filma ir ļoti romantiska 😀

Veina draugi ir ļoti jauki (beidzot parastiem cilvēkiem pietiek prāta neiet cīnīties tur, kur būs pārcilvēku rubaks) un vecā dāma, kas viņam trāpās mātes vietā, arī ir personāžs ar sāli un pipariem.

Tā ka man filma patika, lai gan zinu, ka tai ir arī nemīlētāji.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s