Jaunie “Zvaigžņu kari”. Impresijas

stariEsmu liels “Star War” piekritējs un man patīk gan vecās, gan nopeltās jaunās daļas. Nupat paskatījāmies pašu jaunāko veikumu.

Filma ieved tajā pašā pzīstamajā pasaulē ar dažādo būtņu un valodu daudzveidību. Varētu pētīt un pētīt. Džedaji ir gandrīz iznīcināti un Republika uz sagrāves robežas. Imperatora vietā galaktiku tīko sagrābt Pirmais Ordenis ar baismīgu būtni priekšgalā. Viss kā vecajās filmās.

Ar varoņiem tik labi nav. Filmas sākumā iepazīstamies ar ļoti skaistu un stilistikā iederīgu meiteni, vārdā Reja, kura dzīvo uz tās pašas tuksneša planētas Džaku, no kuras cēlies Anakins Skaivolkers. Otrs tēls, kurš pretendē uz galveno lomu, ir ļoti sasvīdis un nesimpātisks …ēē .. afroamerikānis. Visu pirmo filmas trešdaļu viņš ir nosvīdis un elsojošs. Ja viņš būtu komiskais personāžs, būtu simpātisks, bet, cik nopratu, džigitu taisās salikt pārī ar spēcīgo skaistuli Reju. Tīrākais trakums!

Spēka tumšo pusi pārstāv stilīgs ļaundaris, kurš pielūdz Dārtu Veideru, nēsā masku un visādi cenšas būt…spoileri un ziepju operas!…sava vectēva Dārta Veidera cienīgs. Viņa lielākais uzdevums ir pierādīt Pašam Galvenajam Ļaundarim (izskatās kā orks no Gredzenu pavēlnieka), ka ir pilnībā Tumšajā pusē un nogalināt savu tēvu – pašu Hanu Solo.

Sacerējos, ka varbūt tomēr Rejai būs jūtas ar ļaundari, bet…

Viņš ir stilīgs tikai līdz brīdim,kad noņem masku. Ak tu tētīt! Uzreiz sapratu, kāpēc nabaga puisis pārgāja tumšajā pusē! Atļukušas ausis, garš deguns un biezas, gļēvas lūpas…noteikti džeks visu mūžu apskaudis un ienīdis savu  šiko, seksīgo tēvu.  Vai tiešām filmas veidotājiem nebija smukāku cilvēku galvenajām lomām?! 😦

Savādāk jau filma OK. Galvenā kauja gan pilnībā pārkopēta no vecajām filmām – jāiznīcina Nāves Zvaigznei līdzīgs superierocis, kas izskatās kā vesela planēta un ir neredzēti jaudīgs.

Beigās Reja atrod to, ap kuru visa epizode centrējas un tagad gaidiet nākamo daļu. Gaidīs’ ar!

2 domas par “Jaunie “Zvaigžņu kari”. Impresijas

  1. Kā action gabals jau bija tīri laba filma. Un kopumā Zvaigžņu karu faniem labas atsauksmes. Ļaundaris gan varēja būt izteiksmīgāks. Un kaut kā pārāk klišejiski, ka Hanu Solo jau pirmajā atgriešanās filmā nogalina. Varēja jau pavilkt ilgāk.

    Patīk

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s