Ēģiptes dievi. Filma

egipt.Beidzot, beidzot noskatījos ļoti gaidīto filmu “Gods of Egypt“!!  Pēdējā laikā gadās, ka iespaidīgs treileris slēpj sevī garlaicīgu sū…, tāpēc filmu skatījos ar bažām. Bailes neattaisnojās, jo filma bija ļoti laba! Sižets bija gana sapiņķēts un drusciņ grūti paredzams, jebšu – notika negaidītas lietas, daudz brīnišķīgu skatu plus vēl Džeimijs Lanisters goda vietā Hora lomā.

Kas tur īsti notiek? Tie, kas dievina “Dejotāju tumsā” vai “Spoku suni” utt, var mierīgi neskatīties, bet, ja skatās, mani lai nevaino 😀

Tātad, filma ir par ļoti senu Ēģiptes vēsturi. Dievi valda pār šo seno, skaisto un cildeno zemi, kuras dzīvības avots ir Nīla. Visu dzīvo un pasaules kārtību sargā visuvarenais Ra, bet zemi valda Ozīriss, kurš vēlas nodot savu varu dēla Hora rokās. Protams, nekas neiet tā, kā plānots. Tuksneša dievam Setam tuksnesis ir reāli noriebies un viņš ar brutālu varas pielietojumu novāc savu brāli, pakļauj pārējos dievus un cilvēkus, pakļaujot sev Ēģipti un sapņojot pievākt visu pasauli, Mirušo valstību ieskaitot. Hors tiek cauri ar to, ka zaudē savas acis un līdz ar tām lielāko daļu sava spēka. Protams, viņam būs jācīnās, lai atgūtu savu spēku, kļūtu valdnieka goda  cienīgs un, protams, lai mums būtu izklaide :).

Protams, protams, filmā ir daži kaitinoši momenti, bet tā ir brīnišķi skaista, dieviem ir fantastiski kostīmi, pārvēršanās spējas un asiņu vietā tek zelts. Ļoti daudz iespaidīgu un skaistu skatu, par ko es filmai daudz daudz ko esmu gatava piedot. (Jaunākajam “Pīteram Penam” gan NĒĒĒ!!).

Hors ir simpātisks, galvenie varoņi – cilvēki – arī ciešami. Parāda ievadu pēcnāves dzīvē. Tur, kur bija jāliek uz svariem sirds, lai to svērtu salīdzinājumā ar spalviņu, visu vadīja tādas sapujušas mūmijas ar kroņiem galvā. Tad nu gan viņiem garlaicīga dzīve! Būtībā, būt par visuvareno Ra arī neizskatījās super jautri. Sets viņa dzīvē ienesa vismaz drusku action. 😀

Labi, es te drusku paspoiloju, bet jums iesaku paskatīties filmu! Jo lielāks un kvalitatīvāks ekrāns, jo labāk. Šī filma ir jāizbauda!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s